Coinbase призупинила видачу кредитів через сервіс Borrow

X1RyRG1

Крипто-хробак
Дописи
31
Повага
0
Фантиків
124
Coinbase, одна з найбільших криптобірж у світі, оголосила про призупинення свого сервісу Borrow. До цього сервіс дозволяв користувачам отримувати кредити, заставляючи свої криптовалюти як заставу. Однак, з початку травня 2023 року Coinbase призупинила цей сервіс, заявивши, що вона переглядає свої послуги та політику.

Coinbase - це платформа, яка дозволяє користувачам купувати та продавати криптовалюту, таку як Bitcoin, Ethereum, Litecoin та інші. Крім того, на платформі доступний сервіс Borrow, який дозволяє користувачам брати кредити, заставляючи свої криптовалюти як заставу. Цей сервіс є досить популярним, адже дає можливість отримати кредит, не продавши свої криптовалюти.

Слова компанії​

Проте, в середині травня 2023 року Coinbase заявила про тимчасове призупинення сервісу Borrow. У повідомленні від компанії говориться, що вона переглядає свої послуги та політику з метою забезпечення більшої безпеки та стабільності. Coinbase також заявила, що будь-які наявні кредити залишаться в силі та будуть забезпечені криптовалютною заставою.

Coinbase - це не перша криптобіржа, яка призупиняє свій сервіс Borrow. Раніше цього року Binance призупинив свій сервіс після того, як були підняті запитання щодо регуляторних вимог та безпеки користувачів. Призупинення сервісів Borrow може бути пов'язане з зростаючим тиском регуляторів, які намагаються забезпечити безпеку та захист користувачів.

Хоча ця новина може здатися незначною порівняно з іншими оголошеннями, які відбуваються в криптовалютній галузі, вона все ж стала причиною багатьох обговорень. Одна з найбільших бірж криптовалют, Coinbase, відкликала свій сервіс Borrow, який дозволяв користувачам отримувати кредити на базі своїх криптовалютних активів.

У своєму офіційному заяві, біржа повідомила про те, що вони тимчасово призупиняють свій сервіс Borrow у зв'язку зі стосовними питаннями, які пов'язані зі змінними регуляторними вимогами. Coinbase пояснила, що вони продовжують досліджувати можливості забезпечити своїх користувачів кредитами на майбутнє, проте наразі вони зупиняють прийом нових заявок на отримання кредитів.

Що таке Borrow від Coinbase?​

Borrow від Coinbase був запущений у листопаді 2020 року. Цей сервіс дозволяв користувачам біржі отримувати кредити від 10 тисяч доларів США на базі своїх криптовалютних активів. Він був доступний лише для користувачів з США, а також з деяких інших країн. У процесі отримання кредиту користувач міг вибрати термін позики, від 1 до 12 місяців, та відсоткову ставку за позикою.

Хоча сервіс Borrow був популярним серед користувачів Coinbase, він був також критикований. Деякі люди відзначали, що він міг поставити під загрозу безпеку та приватність користувачів, а також накладати додаткові ризики на саму біржу.

Чому Coinbase відкликала свій сервіс Borrow?​

Coinbase допомагає своїм користувачам здійснювати купівлю, продаж та зберігання криптовалют. Зокрема, біржа також пропонує послугу Borrow, яка дозволяє користувачам отримувати кредити, забезпечені їх криптовалютними активами. Проте, з початку листопада 2021 року, Coinbase повідомила про призупинення видачі кредитів через цей сервіс.

Відповідно до заяви, яка була опублікована на офіційному сайті біржі, призупинення обслуговування кредитів через Borrow пов'язане зі зміною стратегії компанії та переорієнтацією на інші напрямки розвитку. Вона також зазначила, що компанія продовжує розглядати можливість надання інших фінансових послуг для своїх користувачів.

Хоча відмова від послуги Borrow була несподіваною для деяких користувачів Coinbase, це рішення компанії пов'язано зі змінами на ринку криптовалют, які сталися за останні кілька місяців. У березні 2021 року, коли ціни на біткоїн та інші криптовалюти досягли історичних максимумів, видача кредитів на основі криптовалютного забезпечення стала дуже популярною. Однак, пізніше, коли ціни на криптовалюти розпочали знижуватися, компанії, які надавали послуги Borrow, почали зіткнуватися з ризиками, пов'язаними зі зменшенням цін на активи, що забезпечують кредити.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі